Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vatikán & Sixtinská kaple: Komentovaná prohlídka - 2 hodiny

4.4 (480)
Od 1 762 Kč

Zažijte to nejlepší z Vatikánu bez toho, aniž byste na nohou strávili celý den. Na této prohlídce uvidíte to nejlepší z Vatikánu v Římě a dozvíte se mnoho zajímavostí díky průvodci znalém v dějinách umění. Tato prohlídka je tím nejlepším způsobem jak si užít vše, co Vatikán nabízí a vyhnout se přitom dlouhým frontám. 

Přehled

- Užijte si dvouhodinovou prohlídku Vatikánu s průvodcem 
- Prohlédněte si nejslavnější vatikánská muzea 
- Zažijte krásu Sixtinské kaple na vlastní oči 
- Navštivte sami Basiliku sv. Petra - po skončení prohlídky 
- Obohaťte své znalosti o Vatikánu díky poutavému průvodci 

Co mohu očekávat?

Prohlídka Vatikánu s průvodcem 
Ranní prohlídka Vatikánu pokrývá všechny krásy, které na tomto místě nesmíte opomenout, včetně významných muzeí Vatikánu. 

Váš anglicky mluvící průvodce, s velkou znalostí umění a historie, vás provede obřími muzei a ujistí se, že si svůj čas se Vatikánu užijete naplno. Naši průvodci Vatikánem jsou velmi oblíbení a vždy se jim dostává pozitivních ohlasů od našich zákazníků. 

Mezi místa, která v prohlídce nesmí chybět, a o kterých se toho mnoho dozvíte, patří Klasické antické muzeum, Round Room, nádvoří Belvedere a samozřejmě dechberoucí Sixtinská kaple. 

Po odchodu ze Sixtinské kaple, která je poslední zastávkou prohlídky, máte přímý přístup k Bazilice sv. Petra. Zde si můžete například prohlédnout sochu Pietà, vytvořenou Michelangelem, zobrazující Ježíše se svou matkou Marií. Kolem celého kostela jsou neuvěřitelné zlaté detaily a další aspekty, které můžete prozkoumávat jak dlouho jen budete chtít! 

Dále nabízíme také komentované prohlídky Vatikánského Muzea, Vatakomb a Baziliky sv. Petra. Prohlédněte si naši nabídku! 

Celá prohlídka je v anglickém jazyce. 

Jak to funguje?

Jak dostanu své vstupenky?
Krátce po dokončení rezervace vám budou e-vstupenky odeslány na uvedený email, ty stačí vytisknout a přinést s sebou na prohlídku. 

Kde prohlídka začíná?
Prohlídka začíná u kancelářích společnosti When in Rome Tours, adresa bude uvedena na e-vstupenkách. Na toto místo se prosím dostavte s předstihem 30 minut. 

Kde prohlídka končí?
Prohlídka končí u Baziliky sv. Petra. 

Jak dlouho prohlídka trvá? 
Prohlídka trvá přibližně 2 hodiny. 

Má prohlídka doporučené oblečení? 
Ano, Vatikán disponuje přísnou etiketou oblečení. Zakrytá musí být kolena i ramena, a to jak v případě mužů, tak žen. Sandály jsou považovány za odpovídající. 

Důležitá informace

- Vyhnete se všem oficiálním frontám, které mohou trvat i několik hodin. Nicméně, ve dnech státních svátků, víkendů, prázdnin a náboženských svátků se mohou některé fronty vytvořit. I tyto fronty jsou však kratší, než fronty veřejné. 
- Vzhledem k popularitě těchto míst a jejich vysoké návštěvnosti se může prohlídka prodloužit. Za případné nepříjemnosti způsobené tímto faktorem se vám omlouváme. 
- Zrušení je možné i s velmi krátkou dobou upozornění. V takovém případě vás budeme okamžitě kontaktovat s alternativou či refundací. 
- Z bezpečnostních důvodů doporučujeme pouze menší tašky, nenoste s sebou velká zavazadla nebo balíčky. 
- Tato prohlídka je pěší prohlídkou. Do Vatikánu nemají přístup žádná vozidla, doporučujeme si proto vzít vhodnou obuv. 

Kategorie vstupenek

Dospělí (18+)
Dítě (6-17)
Dítě (0-5): Vstup zdarma 

Otevírací doba

Od dubna do října v 08:45 a 10:45. Od listopadu do března v 11:00. Buďte prosím na místě 15 min. před začátkem prohlídky. Zavřeno o nedělích, a o ostatních náboženských svátcích.

Koupit

Ne, 21 dub 2024

Bestseller

Okamžité potvrzení

Akceptovány kupóny na mobilním telefonu

Živý průvodce

Doba trvání: 2 Hodiny

Co je součástí?

- Vstup do vatikánských muzeí 
- Přístup do Sixtinské kaple a Baziliky sv. Petra 
- Dvouhodinová komentovaná prohlídka 

COVID-19 Status:
Upon arrival at the meeting address, all members of your party over the age of 12 or older must present a “Health Pass” and a valid ID, proving that you are either:
- Fully vaccinated (with an EMA-approved vaccine - first and second dose), and the second dose administered at least 14 days before your visit
- You have been tested (PCR or antigen) with a negative result within the last 48 hours.
- Or that you have recovered from COVID-19, attested by a PCR or antigen test result, at least 15 days and no more than 6 months old

Čas odchodu

Adresa

Vatikán & Sixtinská kaple: Komentovaná prohlídka - 2 hodiny

Adresa
MEETING POINT: When In Rome Tours Via Sebastiano Veniero 21 000192 Roma, Italy

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy