Vyhledat vstupenky

Similar experiences

Mohlo by Vás zaujmout

Osvětlená Procházka Římem

Od Kč 1271
Užijte si nejkrásnější Římská náměstí a fontány při osvětlení za soumraku. Tato prohlídka ”Osvětlená procházka Římem” vám představí zázraky Pantheonu, Fontánu de Trevi a Piazzu Navonu v jiném světle. Procházková prohlídka k nezapomenutí.

Málo míst na světe může být přirovnáno k dech beroucí kráse Říma; Věčné město pří západu slunce. Projděte se ulicemi Říma a podívejte se na některé z jeho nejslavnějších náměstí a fontán rozzářených za soumraku.

Součástí této prohlídky jsou Kapitol, Piazza Venezia, Fontána de Trevi, Pantheon a Piazza Navona. Prohlídka je ukončena na Piazza Navona, kde se můžete projít a pozorovat talentované pouliční umělce a klauny, nebo možná požádejte vašeho průvodce o doporučení nějakých prvotřídních římských vinných barů nebo restaurací v okolí.

Důležité Informace:
- Délka prohlídky: Přibližně 2 hodiny!
- Prohlídka je v anličtině
- Děti pod 10 let neplatí. Ostatní platí běžnou cenu!
- K zavření v určitých dnech může dojít za velmi krátkého upozornění. V tomto případě vás kontaktujeme a nabídneme vám alternativní datum a nebo vám dáme plnou náhradu!
- Tato prohlídka probíhá formou pěší procházky, jelikož uvnitř Vatikánu nejsou povolena žádná vozidla, proto je dobré zvolit vhodnou obuv.
- Prohlídka je ukončena na Piazza Navona!

Otevírací doba

Exkurze začíná každý večer v 1/4-10/11: 20:00. 11/11-31/3: 18:00

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Live guide

Doba trvání: 2 hours

Otevírací doba

Adresa

Osvětlená Procházka Římem

Adresa
Piazza Navona, 25, 00186 Rome, Italy