Hledat vstupenky

Proč nakupovat u nás?

  • 100% bezpečný platební systém

  • Platba v Kč

  • Více než 3.5 milióny prodaných vstupenek

Podobné zážitky

Mohlo by Vás zaujmout

Vatican and Rome Card

4.2 (44)
Od 3 094 Kč

S vaší Vatikánu a Říma kartou budete mít volný vstup do Vatikánu, včetně vatikánských muzeí & Sixtinská kaple a buď baziliky svatého Petra a vatikánských zahrad Tour. Navíc získáte rychlý vstup stopy do památek Vatikánu, který vám v hlavní sezóně ušetří hodiny.

Můžete také získat zdarma 3-denní lístek na Hop-On Hop-Off autobusové turné s romskou Cristiana. Je to nejlepší způsob, jak poznat město.

Navíc budete mít volný vstup do 2 z pěti nejlepších v Římě atrakcí, včetně Kolosea, Palatine kopci a Římské fórum, Capitolini Muzea, galerie Borghese a National Museum of Castel St Angelo.

V ceně vstupenek je také neomezená trval s veřejnou dopravou v Římě, včetně metra, autobusů a tramvají.

Můžete také získat zlevněné vstup do více než 30 památek, muzeí, památek a turistických atrakcí v Římě, stejně jako bezplatné užitečnou knižním průvodcem a navíc mapu Říma a Vatikánu a volný audio-průvodce na mnoha hlavních turistických atrakcí po celém Římě.

Důležité informace:
- Krátce po dokončení rezervaci, obdržíte e-jízdenku prostřednictvím e-mailu. Prosím uvést tuto jízdenku s vámi na vaší cestě.
- Musíte vyměnit svůj e-jízdenku pro Vatikánu a Říma kartou v kanceláři Opera Romana Pellegrinaggi (v blízkosti náměstí svatého Petra). Y naše Vatican & Rome Heslo NEJSOU poslat domů na Vaši adresu!
- Věk dětí mezi 6 a 9 let.

Kategorie vstupenek

Are there children's tickets?
Yes, children's tickets are available for children between age 6-9. Children under age 6 are free when accompanied by a paying adult.   

Otevírací doba

Opening hours: Monday to Saturday 8:30 AM to 4:00 PM Sunday 9:00 AM to 4:00 PM 24, 26 & 31 December: 9:00 AM to 4:00 PM 25 December 9:00 AM to 1:00 PM 1 January 11:00 AM to 4:00 PM

Bestseller

Okamžité potvrzení

Tisknutelný kupón

Co je součástí?

Three days of Hop-On Hop-Off sightseeing
You also get a free 3-day ticket for the Hop-On Hop-Off bus tour with Roma Cristiana. It's the best way to discover the city. You just hop on the bus you want and of again when there's an area or attraction you want to explore further. 

Two attractions of your choice
Furthermore, you'll get free entry to two out of five top Rome attractions, including the Colosseum, Palatine Hill and Roman Forum, Capitolini Museums, the Borghese Gallery and the National Museum of Castel St. Angelo. 

When you pick up your Vatican and Rome Pass you'll be asked which two attractions you want tickets to. 

Unlimited public transportation
In the price of your ticket is also unlimited travel with public transportation in Rome, including the metro, buses, and tram.  

Lots of discounts
You also get discounted entry to more than 30 sights, museums, monuments and attractions in Rome as well as a free useful guidebook plus map of Rome and the Vatican City and free audio guides to numerous top attractions around Rome. 

Otevírací doba

Adresa

Vatican and Rome Card

Adresa
Piazza Pio XII 9 - 00193 Roma

×

Zákaznická linka

228 880 877 228 880 877

Potřebujete pomoc? Lene Vám s radostí odpoví na Vaše dotazy